Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • event jau ivyko.

EDGAR SABILO INTERNATIONAL QUARTET

2017 rugsėjo 15 | 20:00 - 22:00

Renginys navigacija

Edgar Sabilo – klavišiniai
Stas Maynugin – saksofonas
Vladimir Borisov – būgnai
Arman Isojan – kontrabosas

 

Edgar Sabilo – profesionalus džiazo pianistas muzikuojantis kone dvidešimt metų muzikos pažinimą pradėjo Balio Dvarionio muzikos mokykloje, studijas tęsė Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje bei Gnesino Akademijoje Maskvoje. Studijų metu tobulinosi Grioningeno Muzikos Akademijoje Olandijoje. Muzikinės patirties įgijo dalyvaudamas ir tapęs ne vieno konkurso laureatu. Šiuo metu pianistas bendradarbiauja su gerai žinomais Lietuvos džiazo muzikos scenos atlikėjais, aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose Olandijoje ir Rusijoje bei dažnai pasirodo Lietuvos muzikos scenoje.

Stas Maynugin – žymus muzikantas, kompozitorius, džiazo saksofonistas. Koncertuoja tiek  su  žinomais Rusijos džiazo muzikantais, tiek ir  su užsienio džiazo muzikantais tokias kaip. Atlikėjas taip pat yra ir muzikinių festivalių organizatorius bei aktyvus tarptautinių džiazo projektų dalyvis.

Vladimir Borisov – jaunas talentingas muzikantas. Gyveno ir muzikavo tokiuose miestuose kaip Arhangelsk, Maskva ir Jaroslavlis. Aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose Rusijoje bei Europoje. Ilga laiką grojo A.Kruglovo ansamblyje, su kuriuo gastroliavo ir užsienyje. Kartu su legendiniais žinomais Maskvos džiazo muzikos atstovais grojo daugybėje sostinės muzikos scenų. Muzikantas yra baigęs  Gnesino akademiją Maskvoje.

Arman Isojan studijavo smuiko specialybę Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijoje, šiuo metu studijuoja kontrabosą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Muzikantas grojo Klaipėdos muzikiniame teatre, Jurgio Barakausko diksilende. Jis pasirodo įvairuose projektuose ir džiazo sesijose, dalyvavo Klaipėdos pilies džiazo festivalyje, „Jazznica 2011” festivalyje Slovakijoje, tarptautiniame projekte “Divercities Grenoble 2012” Prancūzijoje.

 

„Veranda“ – džiazuojam skaniai!

Informacija

Data:
2017 rugsėjo 15
Laikas:
20:00 - 22:00