Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • event jau ivyko.

Fantastiškas rudens sutikimas: JAZZ TRIO

2017 rugsėjo 1 | 20:00 - 22:00

Fantastiškas rudens sutikimas:  JAZZ TRIO

Veronika Chi Chi – vokalas
Dmitirj Golovanov – klavišiniai
Kęstutis Vaiginis – saksofonas

 

“Džiazo muzika – mažiausiai apčiuopiama ir nuspėjama iš visų menų. Todėl bandymas apibūdinti ir vertinti ją yra tik bandymas papasakoti “kas vieną kartą nutiko scenoje”. Mes kviečiame stebėti muzikos gimimo procesą, dalyvauti tame procese bei mėgautis nepakartojamoms džiazo muzikos akimirkomis”. D.Golovanovas

 DMITRIJ GOLOVANOV – vienas ryškiausių ir aktyviausių Lietuvos džiazo pianistų, universalus ir modernus muzikantas. Savo atlikimo maniera jis kaskart demonstruoja puikų džiazo kalbos išmanymą ir nebijo išeiti už tradicijų ribų. Jau užsienyje ir Lietuvoje įvertintas pianistas ir džiazmenas žaismingai keliauja tarp muzikinių žanrų, atlikdamas tiek tradicinį džiazą, tiek laisvojo džiazo improvizacijas.

 Jauna, ambicinga ir virtuoziška džiazo vokalistė VERONIKA ČIČINSKAITĖ-GOLOVANOVA yra įgijusi magistro laipsnį LMTA, stažavosi Vokietijoje. Veronika yra tarptautinių džiazo konkursų „Jazz Voices“, „Nomme Jazz“ ir „Riga Jazz Stage“ laureatė.  Atlikėja aktyviai koncertuoja su žinomais Lietuvos džiazo muzikantais,  su grupe „The Ditties“ ir šiuolaikine opera „Geros Dienos!“. Jos atliekama muzika skambėjo JAV, Kinijoje, Estijoje, Rusijoje, Latvijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse.

Vienas įdomiausių mūsų šalies džiazo saksofonininkų ir kompozitorių – KĘSTUTIS VAIGINIS.  Olandijoje ir JAV studijavęs muzikantas jau ne vienus metus publiką žavi ir originalia kūryba, ir ambicingais tarptautiniais projektais.  Lotynų Amerikos, Afrikos muzikos potėpiais savo grojimą spalvinantis lietuvis šiais metais laimėjo Europa musicale muzikos apdovanojimą, taip papildydamas savo pasiekimų įvairiuose tarptautiniuose konkursuose sąrašą.

Informacija

Data:
2017 rugsėjo 1
Laikas:
20:00 - 22:00