Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

Ieva Acoustic Duo: vokalas / gitara

2019 liepos 26 | 20:00 - 22:00

Ieva Paniulaitytė – vokalas
Pranas Kentra – gitara

Džiazas po atviru dangumi!

Ieva Acoustic Duo, tai kupinas idėjų, visada šviežias ir gaivus profesionalių muzikantų duetas. Muzika jiems gyvenimo išraiška.
Jie muzikuoja žaismingai, kiekvieną kartą ieškodami naujų būdų, improvizuodami ir kurdami.
Kartu jie atlieka savas kompozicijas, savaip pateikia ir klasika tapusius populiariuosius kūrinius, brazilišką bei džiazo muziką.

Ieva Paniulaitytė pradėjo mokytis groti fortepijonu aštuonerių Kretingoje, kur ir augo, o profesionalų muzikos kelią pradėjo Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje Kaune, kur studijavo dainavimo specialybę. Vėliau stažavosi Nyderlanduose, Prince Clause Conservatoire, vokalo studijas pabaigė Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje, Vilniuje, bei turi muzikos terapijos magistro išsilavinimą. Ieva – Tarptautinio „Riga Jazz Stage 2015“ konkurso laureatė, „Jazz Voices“, „Young Voices“ konkursų dalyvė. Šiuos metu vokalo žinias perteikia augančiai Lietuvos muzikinei kartai. Ji bendradarbiauja su Lietuvos bei užsienio muzikantais. Ieva aktyviai dalyvauja Lietuvos muzikiniame gyvenime, atlieka įvairią muziką, į kurią visada įdeda dalelę savęs.

Pranas Kentra – Prins Claus konservatorijos Nyderlanduose, LMTA ir VIKO absolventas. Lietuvoje Pranas bendradarbiavo su didele dalimi lietuvių džiazo muzikantų, Šv. Kristoforo, Klaipėdos kameriniais orkestrais, Kauno ir Vilniaus bigbendais, šiuolaikinės akademinės muzikos kompozitoriais. Grojo su įvairiais projektais Olandijoje, Vokietijoje, Liuksemburge, Šveicarijoje, Austrijoje, Bulgarijoje, Slovėnijoje, Baltijos šalyse. 2013 metais jis kartu su savo trio laimėjo Gitarų Šėlsmo konkursą Vilniuje, 2014 metais Olandijoje išleido debiutinį albumą “Vague Memoirs”. Greta įvairių džiazo muzikos festivalių kaip atlikėjas dalyvavo šiuolaikinės muzikos festivaliuose, tokiuose kaip “Gaida”, “AHEAD”, “Druskomanija” ir “Jauna Muzika”. 2016 m. buvo išleistas Prano Kentros tarptautinio kvarteto albumas “Centrifuge”, kuriame grojo Grammy laureatas bosistas Mark Haanstra. Pranas taip pat veda paskaitas VDU muzikos akademijoje, Vilniaus kolegijoje ir pamokas J. Gruodžio konservatorijoje.

 

“Veranda” – džiazuojame skaniai!

Informacija

Data:
2019 liepos 26
Laikas:
20:00 - 22:00