Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

Jazz Quartet: saksofonas / kontrabosas / gitara / mušamieji

2019 rugpjūčio 9 | 20:00 - 22:00

Rokas Jaunius – saksofonas
Denis Murašov – kontrabosas
Martin Majorov – gitara
Kęstutis Svetikas – bugnai

.

Rokas Jaunius – saksofonistas,  ne vienerius metus aktyviai dalyvaujantis įvairiuose tarptautiniuose džiazo projektuose. Baigė saksofono studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, pristatė savo programą ,,Kaunas Jazz“ festivalyje. aranžuoja muziką ir groja televizijos projekte „Lietuvos Balsas“. Groja ir vadovauja „Vilniaus Bigbendui“. Baigė bakalauro, bei magistro studijas, Nyderlanduose, su vienais ryškiausių džiazo žvaigždžių Europoje – John Ruocco, bei Juraj Stanik.

Martin Majorov – gitaristas iš Vilniaus. Paskatintas savo tėvų, baigė klasikinės gitaros klasę muzikos mokykloje Vilniuje ir tęsė savo muzikinį kelią įstodamas į Prince Claus Konservatorijos džiazo skyrių Olandijoje. Gitaristas groja su įvairiais tarptautiniais džiazo projektais Olandijoje, yra dalyvavęs Assen Jazz Festival, Swinging Groningen Jazz Festival. Tarptautinių projektų autorius, kompozitorius bei pedagogas.

Denis Murašov – kontrabosisdtas mokėsi Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje ir Vilniaus kolegijos menu fakultete. Groja tokiuose kolektyvuose kaip Andrej Polevikov trio, Home Jazz band, The Shuffles.

Kęstutis Svetikas – būgnininkas, 2012 metais baigęs Populiariosios muzikos specialybę Vilniaus kolegijoje. Aktyviai dalyvauju koncertinėje veikloje su plačiu kolektyvų ratu, taip pat privačiai mokina groti mušamaisiais instrumentais.

.

„Veranda“ – džiazuojame skaniai!

Informacija

Data:
2019 rugpjūčio 9
Laikas:
20:00 - 22:00