Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

JAZZ TRIO: piano / saksofonas / bosinė gitara

kovo 2 | 20:00 - 23:00

Edgar Sabilo – klavišiniai
Klaudijus Štuopinis – saksofonas
Ernest Germanovič – bosinė gitara

Edgar Sabilo – profesionalus džiazo pianistas muzikuojantis jau 15 metų. Mokslus pradėjo B.Dvariono muzikos mokykloje, šiuo metu yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentas. Patirties semiasi įvairiose tarptautinėse stažuotėse, tame tarpe ir Olandijoje, Groningeno muzikos akademijoje. E.Sabilo – tarptautinių konkursų dalyvis ir laureatas.

Klaudijus Štuopinis – baigė Klaipėdos konservatoriją, studijavo „Prince Clause Conservatoire of Groningen“ Olandijoje. 2013 m. atlikėjas subūrė eksperimentinio džiazo trio “Dead fields of Clouds”, su juo koncertavo Danijoje ir Olandijoje. Šiuo metu Klaudijus groja su grupėmis „Armed Sheep Doom Cloud“ , „LloomCk“, „Cosmic Apple“.  Groja „Vilniaus simfoniettos“ orkestre.

Ernest Germanovič – vienas perspektyviausių jaunosios kartos atlikėjų. Bosistas bendradarbiauja ir scenoje pasirodo su pripažinimą jau pelniusiais lietuvos atlikėjais ir džiazo projektais, taip pat koncertuoja su jaunaisiai lietuvos džiazo talentais ir įvairiomis elektroninės bei pop muzikos grupėmis. Muzikantas dalyvavo daugelyje lietuvos ir užsienio festivalių, tarp jų – „Kaunas Jazz”, ”Birštonas, ,,Vilnius Jazz“, ”Tamsta festival”, ”Jazz Fontanas”, ”Rainbow Jazz” Estijoje, ”Bad Bramstedt ” Vokietijoje, “RUM” Švedijoje bei daugelyje kitų.

„Veranda“ – džiazuojam skaniai!

Informacija

Data:
kovo 2
Laikas:
20:00 - 23:00