Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

JAZZ TRIO: saksofonas / gitara / piano

2019 rugpjūčio 30 | 20:00 - 22:00

Manvydas Pratkelis – saksofonas
Martin Majorov – gitara
Edgar Sabilo – klavišiniai

 

Džiazas po atviru dangumi!

.

 Manvydas Pratkelis – tai universalus ir subtilius atlikėjas, perpratęs visą spektrą muzikos tradicijų ir stilių – nuo ankstyvojo džiazo ir bibopo iki free džiazo, fusion, hiphopo, fanko, ritmenbliuzo. Visą šį bagažą jis laisvai naudoja improvizuodamas. 2010 metais „Vilnius Jazz Young Power“ konkurse pelnė Grand Prix. Saksofonininkas yra koncertavęs daugybėje džiazo festivalių Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje, Lenkijoje, gastroliavo Taivane. Manvydas baigė Karališkają Hagos konservatoriją džiazo saksofono  bakalauro ir magistro studijas.

Martin Majorov – džiazo gitaristas, muzikantas ir kompozitorius šiuo metu gyvenantis Groningene (Olandija). Paskatintas savo tėvų, baigė klasikinės gitaros klasę muzikos mokykloje Vilniuje ir nusprendė tęsti savo muzikinį kelią įstodamas į Prince Claus Konservatorijos džiazo skyrių Olandijoje. Gitaristas groja su įvairiais tarptautiniais džiazo projektais Olandijoje, yra dalyvavęs Assen Jazz Festival, Swinging Groningen Jazz Festival.

 Edgar Sabilo – profesionalus džiazo pianistas muzikuojantis jau 15 metų. Mokslus pradėjo B.Dvariono muzikos mokykloje, šiuo metu yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentas. Patirties semiasi įvairiose tarptautinėse stažuotėse, tame tarpe ir Olandijoje, Groningeno muzikos akademijoje. E.Sabilo – tarptautinių konkursų dalyvis ir laureatas.

.

„Veranda“ – džiazuojam skaniai!

Informacija

Data:
2019 rugpjūčio 30
Laikas:
20:00 - 22:00