Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • event jau ivyko.

LUKAS SMULSKIS TRIO

2017 rugsėjo 8 | 20:00 - 22:00

Renginys navigacija

Arturas Daunys – klavišiniai
Lukas Smulskis – saksofonas
Jonas Filmanavičius – būgnai

Lukas Smulskis – šiuo metu studijuoja Hagos karališkoje konservatorijoje (Olandija)  džiazo saksofoną. Eksperimentuoja ne tik su saksofonu, bet ir su elektronika. Atlikėjas jau įėjęs į tarptautinę rinką, kurioje groja ir kuria muziką su žmonėmis visų pasaulio kraštų. Lietuvoje pasižymėjęs didžiausiuose džiazo festivaliuose, konkursuose bei koncertuose su grupe “Made In 234”.

Jonas Filmanavičius – jaunas, energingas, entuziastingas. Mušamaisiais groja 11 metu. Kaip ir kiti grupės nariai yra sukaupęs ne mažą muzikinį bagažą su grupe „Made in 234“ ir ne tik. Šiais metais užėmė 3 vietą būgnininkų konkurse „Drum Day 2017”.

Pianistą Artūrą Daunį sėkmė lydi ir džiazo, ir akademinės muzikos scenose.  Jis – B.Dvariono etiudų konkurso „Jaunieji virtuozai“ laureatas ir Didžiojo prizo laimėtojas bei trijų tarptautinių konkursų „Muzika be sienų“ nugalėtojas. Tarp Artūro laimėjimų yra ir pirmoji vieta tarptautiniame konkurse „Džiazo fontanas“, Didysis prizas konkurse „Don Chento Jazz“ bei pirmoji vieta nacionaliniame kamerinių ansamblių festivalyje „Klasika ir džiazas“. Jis grojo Latvijos, Vokietijos, Rusijos festivaliuose.

 

„Veranda“ – džiazuojam skaniai!

Informacija

Data:
2017 rugsėjo 8
Laikas:
20:00 - 22:00