Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

Moters dieną – jaukus vakaras „Verandoje“. Lukas Smulskis Jazz Trio

kovo 8 | 20:00 - 23:00

Renginys navigacija

Moters dieną – jaukus vakaras „Verandoje“

LUKAS SMULSKIS JAZZ TRIO

Lukas Smulskis – baigė studijas Hagos karališkoje konservatorijoje (Olandija). Atlikėjas eksperimentuoja ne tik su saksofonu, bet ir su elektronika. Lietuvoje pasižymėjęs didžiausiuose džiazo festivaliuose, kaip Vilnius Jazz, Vilnius Mama Jazz, Kaunas Jazz, Birštonas Jazz. Druskininkai Jazz, bei laimėjęs Grand Prix Vilnius Jazz Young Power’14 konkursą su grupe “Made In 234”.  Šiuo metu studijuoja garso inžinerija, Amsterdame.

Nojus Drąsutis – jaunosios kartos džiazo bosistas. Groja su įvairiais džiazo projektais. Nojus yra koncertavęs Nishville Jazz festival, Serbija (apšildė Tom Harell quartet), Lotos Jazz (Lenkija), Jazz Kaar (Estija), Jazz Unity (Ukraina), Vilnius Jazz, Vilnius Mama Jazz, Kaunas Jazz, Birštonas Jazz, Druskininkai Jazz, Šiauliai Jazz, Jonava Jazz, Saulkrasti Jazz festivaliuose. 2017-aisiais metais konkurse “Gitarų šėlsmas” bosistų kategorijoje laimėjo 2-ąją vietą. Muzikos amato mokėsi pas L. Šinkarenką, S. Sopelevą-Vysocki, V. Čekasiną, O. Molokojedovą, T. Kutavičių ir V. Labutį

Deimantas Jurevičius (Balys) – jaunas džiazo gitaristas/atlikėjas/kompozitorius. Muzikantas studijavo Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje, Danijos karališkoje muzikos akademijoje Aalborg’e, Vilniaus kolegijoje, o šiuo metu yra LMTA šiuolaikinės muzikos magistrantas. Deimantas yra grojęs įvairiausiuose projektuose/grupėse, tokiose kaip: Soul Syrup, Such’a’Trip, TribalVibe, Diama, Maneuver ir Mindaugas Ancevičius ir Grupė. Šiuo metu Deimantas aktyviai koncertuoja su autorine programa, išleidinėja savo debiutini albumą bei dalyvauja tarptautiniuose projektuose.

„Veranda“ – džiazuojam skaniai!

Informacija

Data:
kovo 8
Laikas:
20:00 - 23:00