Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

Tarptautinis džiazo kvartetas (Lietuva-Italija-Slovėnija)

2019 liepos 19 | 20:00 - 22:00

 

Mojca Zupančič (SI) – klavišiniai
Austėja Žvirblytė (LT) – vokalas
Filippo Temperini (IT) – bosinė gitara
Jonas Filmanavičius (LT) – mušamieji

.

Džiazas po atviru dangumi!

.

Mojca Zupančič (SI) 2018 baigė džiazo fortepioną Baleto ir Muzikos konceratorijoje Liublianoje Slovėnijoje, o dabar tęsia mokslus Prins Claus Conservatorium Groningen, Olandijoje. Mojca dalyvavo daugelyje Slovėnijos festivalių. Mėgsta eksperementuoti nuo džiazo muzikos iki roko. Savo projektuose stengiasi atsikratyti tradicijos ir sukūrti kažką individualaus.

Austėja Žvirblytė (LT) – studijos Prinso Klauso konservatorijoje, „Il Sole In Cantina“ originalios kūrybos konkursas, mokyklinė muzikinė kelionė į Niujorką, daugkartiniai muzikiniai turai Graikijoje, Lietuvoje, Slovėnijoje, Austėjos Žvirblytės masterklasas apie „scat“ improvizaciją Winschotene, Olandijoje, privatus dainavimo, muzikos teorijos, klausos lavinimo dėstymas, įvairūs koncertai visoje Olandijoje. Laimėta I vieta džiazo muzikantų konkurse, organizuojamame Swinging Groningen (2018). Baigtas bakalauro laipsnis Prinso Klauso konservatorijoje (2018). Koncertinis turas su garsiu Niujorko džiazo dainininku JD Walter ir Domen Bohte kvartetu Slovėnijoje (2018).

Filippo Temperini (IT) pradėjo groti džiazo muziką Romoje , Italijoje , bet pastaruoju metu gyvena ir mokosi Prins Claus Koncervatorijoje Groningene, Olandijoje. Jis yra grojęs svarbiausiose Romos festivaliuose, Italijoje,Vokietijoje, Olandijoje su skirtingais muzikiniais projektais. Jo muzikos skonis labai įvairus nuo džiazo muzikos iki elektroninės muzikos, nuo soul muzikos iki roko, nuo funk iki drum and bass. Jis semiasi įkėpimo ištokių žinomų muzikantu kaip Tim Lefebvre, Micheal League and from Squarepusher.

 Jonas Filmanavičius (LT) Būgnininkas ir Vibroonistas iš Lietuvos. Pradėjo groti būgnais 4 metų, o veliau sužinoję, kad Balio Dvariono mokykloje yra vibrofono klasė užsirašė ir pas Mokytoją Marių Šinkūną. Šiuo metu didelį dėmesį skiria garso išgavimui, nes tik tokiu dalyku gali būgnininkai išsiskirti vieni iš kitų. Davyvauja skirtinguose projektuose ir groja įvairiuose festivaliuose Lietuvoje ir už jos ribų. Dalyvavo Muzikos koledžo Berklee school of music dviejų savaičių stovykloje ir susipažino su tokiais vardais, kaip Ron Savage (Būgnai) ir Dino Govoni ( Saksofonas).  Grojo tokiuose festivaliuose: Vilnius Mama Jazz, Vilnius Jazz, Kaunas Jazz, Birstonas Jazz, Šiauliai Jazz, Zadymka Jazzowa (Lenkija), Kinder Jazz (Rusija), Ednist Jazz (Ukraina), JazzKaar (Estija ), Nišville Jazz (Serbija). 2017 metais užėmė 3 vietą Drum Day 2017 konkurse. 2018 metais įstojo į Prins Claus Konceratoriją ir yra bakalauro laipsnio studentas.

.

“Veranda” džiazuojam skaniai!

Informacija

Data:
2019 liepos 19
Laikas:
20:00 - 22:00