Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • renginys jau ivyko.

„Viskas apie džiazą“ /Kultūros naktis/

2019 birželio 14 | 20:00 - 22:00

Carolina Lu (Karolina Žibkutė) – vokalas
Martin Majorov – gitara
Arman Isojan – kontrabosas
Andrius Balevičius – mušamieji
.

Žaliuojanti „Verandos“ terasa paskęs gražiausiose džiazo kvarteto atliekamose melodijose

.

Carolina Lu (Karolina Žibkutė, vokalas) – atlikėja ir dainų autorė (LATGA-A ir AGATA narė), Klaipėdos Valstybiniame Muzikiniame Teatre sukūrė du vaidmenis, daugelio respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatė (iškovota 13 pirmų, 8 antros bei 8 trečios vietos, taip pat 3 GRAND PRIX apdovanojimai). Atlikėja aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir JAV.

Martin Majorov – džiazo gitaristas, muzikantas ir kompozitorius. Paskatintas savo tėvų, baigė klasikinės gitaros klasę muzikos mokykloje Vilniuje ir nusprendė tęsti savo muzikinį kelią įstodamas į Prince Claus Konservatorijos džiazo skyrių Olandijoje. Gitaristas groja su įvairiais tarptautiniais džiazo projektais Olandijoje, yra dalyvavęs Assen Jazz Festival, Swinging Groningen Jazz Festival.

Arman Isojan kontrabosininko kelias prasidėjo Klaipėdoje, kada dar smuiką S. Šimkaus konservatorijoje studijuojantis jaunuolis buvo pakviestas į Jurgio Barakausko diksilendo kolektyvą. Pakeitus specialybės instrumentą, klasikinio kontraboso pamokų mokėsi pas R. Grigaitį ir kiek vėliau jau grojo Klaipėdos Muzikiniame teatre. Netrukus Arman buvo pakviestas groti Klaipėdos džiazo ansamblyje “I 4 combo”, su kuriuo teko gan nemažai koncertuoti bei atidaryti džiazo sesijos vakarus. Su tarptautiniu projektu dalyvavo Slovakijoje vykusiame džiazo festivalyje “Jazznica summer jazz festival 2011”. Su klaipėdiečių kolektyvu dalyvavo Klaipėdos  Pilies džiazo festivalyje 2011. Nuolatos groja įvairiuose projektuose su žymiais Lietuvos džiazo muzikantais.

Andrius Balevičius (būgnai) – jaunosios kartos būgnininkas. 2017 metais baigė Vilniaus kolegijos, Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto, populiariosios muzikos studijų programą. Grojo tokiuose projektuose, kaip: „Vilniaus Bigbendas“, „Vario kirtis“ su Vilija Matačiūnaite, „Elžbieta’s Quartet“. Šiuo metu tęsia savo studijas Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje, magistro džiazo skyriuje.

.

“Veranda” džiazuojam skaniai!

Informacija

Data:
2019 birželio 14
Laikas:
20:00 - 22:00