Grįžti į Iš kaimyno ūkio
Grįžti į Valgiaraštis

Knyga vaikams apie džiazą “Luizianos paslaptis. Kaip išgelbėti užburtąjį orkestrą?”

23,00 

„Luizianos paslaptis. Kaip išgelbėti užburtąjį orkestrą?“ – tai pirma lietuvių autorių išleista knyga vaikams apie džiazą, kurioje apstu muzikos ir įvairiausių spalvų.
Knygoje pasakojama apie puikius diksilendo muzikantus, kurie įkliuvo į burtininkės pinkles ir… tapę stalo įrankiais, apsigyveno indaujoje, vardu Luiziana. Keliaukite su muzikantais-stalo įrankiais ir sužinosite, ką teko patirti ir nuveikti stalo įrankių kompanijai, kad ji vėl taptų sėkmingu diksilendu.

Knyga gausiai iliustruota, joje daug nuotaikingos muzikos, kūrybinių užduočių vaikams, visai šeimai bei natų. Pridėtoje laikmenoje-garsinėje knygos medžiagoje – žinomiausi džiazo muzikos standartai, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro džiazinio meno raiškos studijos „Junior City Jazz“ vaikų atliekamos populiarios džiazo melodijos, pamokos, džiaziniai žodynai mažiesiems ir suaugusiems.

Daugiasluoksnė knyga, skirta 4–12 metų vaikams, taip pat ir pedagogams, šeimų laisvalaikiui. Spalvingas ir muzikos pilnas leidinys kviečia džiaugtis, improvizuoti ir muzikuoti.

Knyga – Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos projektas, kurį finansavo Klaipėdos miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba ir privatūs rėmėjai.
Autoriai: Livija Trakumienė, Andra Lukošienė, Aušra Smičiūtė-Butkevičienė, Audronis Trakumas.
Dizainerė – Justina Vaitkienė.
Dailininkė – Monika Šlančauskaitė.
Išleido S. Jokužio leidykla-spaustuvė.

Liko 9

Kategorija: